Mieszkanie 5 pokojów 300 m² Peyia, Cypr

$3,92M
$13,060/m²
;
In CRM: 25845
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $13,060/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Luksusowa willa z 5 sypialniami z basenem, znajduje się w samym sercu oszałamiającej i bardzo wysublimowanej okolicy znanej jako Morskie Jaskinie. Ten wyśmienity obiekt jest w pełni umeblowany i wyposażony w urządzenia elektryczne z górnej części linii. Posiada piękne wykończenia, niezwykły design, i oferuje niezakłócony widok na głębokie błękitne morze. Willa zapewnia doskonałą mieszankę elegancji i komfortu, zapewniając obfity styl życia. Położony bardzo blisko wszystkich podstawowych udogodnień, rezydencja ta znajduje się w cichej i kontrolowanej okolicy, zapewniając pokój i bezpieczeństwo. Przestrzenie wewnętrzne są zaprojektowane z dbałością o szczegóły, zapewniając zachęcającą i wyrafinowaną atmosferę. Na zewnątrz znajduje się przestronny basen, idealny do relaksu i rozrywki, a otaczający krajobraz dodaje do ogólnego uroku nieruchomości. Ta willa oferuje najwyższą w luksusie życia, z łatwym dostępem do wszystkiego, czego potrzebujesz, będąc zagnieżdżony w spokojnej i ekskluzywnej lokalizacji.