Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$430,870
$3,813/m²
;
In CRM: 60702
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,813/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Nowoczesny projekt w Agios Pavlos, Pafos. Projekt potwierdza zaledwie pięć apartamentów butikowych. Główne cechy Naprzeciwko pięknego parku 1-minuta jazdy do Starego Miasta Pafos Odległość od wszystkich udogodnień: Sklepy, szkoły, apteki i restauracje są dogodnie blisko Nowoczesna architektura, przestronne wnętrza i wykończenia premium Wysokie okna oferują spokojne widoki na park Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 87,5 m2 Pokryte werandy 26,5 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia