Penthouse z 2 sypialniami 188 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$371,516
$1,976/m²
;
In CRM: 237700
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,976/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Dwupokojowy apartament z nowoczesnymi wykończeniami i dużą werandą - Aradippou, Larnaca Ten dwupokojowy apartament oferuje przestronne, nowoczesne mieszkanie w jednym z najbardziej obiecujących Larnaca obszarów mieszkalnych. Zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, znajduje się w odległości spaceru od lokalnych udogodnień i zapewnia bezpośredni dostęp do Nikozji i Limassol autostrad. W apartamencie znajduje się otwarta część mieszkalna i jadalnia, granitowe blaty kuchenne, ensuite walk-w prysznicach i duże okna termiczne z podwójną szybą, które zalewają wnętrza naturalnym światłem. Oba pokoje są hojnie wielkości, z mistrzem z łazienką ensuite. Dodatkowe cechy obejmują efektywność energetyczną Certyfikat, przepisy dotyczące klimatyzacji i ładowania samochodów elektrycznych, system domofonu wideo, duża weranda do relaksu na świeżym powietrzu, zadaszony parking, i prywatny magazyn. Idealny dla rodzin lub profesjonalistów, ten apartament zapewnia dobrze wyważony styl życia w cichej okolicy otoczony parkami, w pobliżu centrum Metropolis, centrum miasta i zaledwie 5 km od morza.