Dom 4 pokoi 289 m² Souni Zanatzia, Cypr

Souni Zanatzia, Cypr
$1,78M
$6,159/m²
;
In CRM: 233912
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    289 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 100 m²

Opis

4 Sypialnia Kalifornia-Style Villa - Grand Design, Ultimate Comfort i bez końca widoki Ta luksusowa willa z 4 sypialniami podnosi kalifornijski styl życia na nowe wyżyny. Położony w spokojnym, malowniczym otoczeniu, oferuje wyjątkową przestrzeń, wyrafinowany design i atmosferę czystego relaksu. Koncepcja architektoniczna obejmuje otwarte, płynne wnętrza z dużymi oknami ramując wspaniałe widoki krajobrazu, pozwalając naturze stać się częścią domu. Rozległe obszary mieszkalne i jadalne otwierają się bezpośrednio na hojne tarasy na zewnątrz, tworząc bezszwowy, wewnętrzny styl życia idealny na spotkania, czas rodzinny i spokojne wieczory pod śródziemnomorskim niebem. Kuchnia jest zaprojektowana z elegancją i funkcją w umyśle, wyposażone w wysokiej klasy wykończenia, wyrafinowane powierzchnie i przemyślane rozwiązania do przechowywania. Każdy z czterech prywatnych pokoi zapewnia komfort, prywatność i elastyczność - idealne do życia rodzinnego, zakwaterowanie dla gości, lub dodatkowe biuro lub hobby przestrzeni. Materiały premium, wysokie sufity i nowoczesne technologie wzmacniają poczucie luksusu willi. Ogród krajobrazowy obejmuje ducha kalifornijskiego z otwartymi obszarami zielonymi, naturalnymi teksturami i opcjonalną konstrukcją basenów. Położony w regionie znanym z szybkiego rozwoju i rosnących wartości nieruchomości, willa zapewnia wyjątkowy długoterminowy potencjał inwestycyjny, oferując bezpośredni dostęp do winnic, pól golfowych, stajni, elitarnych szkół, jadłodajni i pięknych plaż.