Dom 4 pokoi 290 m² Kapparis, Cypr

Paralimni, Kapparis, Cypr
$1,53M
$5,292/m²
;
In CRM: 30705
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    290 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    425 m²

Opis

Niepowtarzalna willa z 4 sypialniami w odległości zaledwie kilku metrów od najbliższej plaży w miejscowości Kapparis w Protaras. Willa jest w budowie i będzie gotowa za 10 miesięcy. Willa jest częścią ukończonego projektu i znajduje się zaledwie 100 metrów od najbliższej plaży. Ponadto willa ta oferuje wiele udogodnień dla właścicieli i panoramiczne widoki na morze. Ta willa ma powierzchnię 425m2 i powierzchnię pokrytą 260m2. Również ten dom oferuje niesamowity i ogromny weranda i ogród na dachu z niesamowitym widokiem na morze. Willa ma 3 piętra, które składają się z piwnicy, parteru i pierwszego piętra, które są połączone windą. Główne cechy Pula Ogród dachowy Alarm pożarowy Inteligentny system bezpieczeństwa domu, który można monitorować za pomocą aplikacji. System bezpieczeństwa Podnieść Led Lights System ogrzewania podłogowego Zdalny dostęp z ekranem dotykowym połączony z jedną dodatkową jednostką jak iPad. Światła, warunki powietrza i rolety Pokój gier (piwnica) Pokój dla siłowni (piwnica) Pralnia (piwnica) Sauna - łaźnia parowa (piwnica) Villa Powierzchnia wewnętrzna 260 m2 Pokryty weranda 13 m2 Niepokryta weranda 45 m2 Ogród dachowy 50 m2 Protary, obszar turystyczny Paralimni i jest bardzo popularnym kurortem turystycznym dla lokalnych, jałowych turystów zagranicznych. Jest to idealne miejsce na wakacje i żyć spokojne życie. To prawdziwy raj pełen życia, ze złotymi plażami i krystalicznie czystą wodą. Łączy w sobie miłą atmosferę i intensywne nocne życie. Imponujące naturalne piękno Protary z osłoniętym niebieskim zatokami, to czyste i bogate morze i dobrze znane piaszczyste plaże na wyspie sprawiają, że jest idealnym wyborem dla niezapomnianych wspomnień. Obszar Protaras ma panoramiczny widok na morze. Lokalizacja Korzyści: 300m Morze: 100m Transport publiczny: 300m Protaras Marine: 1 km Lotnisko: 60km