Nieruchomości inwestycyjne 475 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,42M
$5,090/m²
;
In CRM: 58364
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Cena za m²
    $5,090/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    475 m²

Opis

Prime Investment Opportunity in Agia Zoni - Income- Producing Building for Sale. Wyjątkowa okazja do odsprzedaży w samym sercu Agia Zoni, Limassol - ten w pełni napięty budynek generuje stały miesięczny dochód w wysokości 10 000 €, co czyni go idealnym inwestycją dla rozsądnych kupujących poszukujących natychmiastowych zysków. Najważniejsze cechy własności: 6 jednopokojowe apartamenty - przestronne i dobrze utrzymane 3 Studio Apartments - Nowoczesne, jednostki wysokiego zapotrzebowania Double Ground Floor Shop - Doskonała ekspozycja ulicy W pełni wynajęty - Lokatorzy długoterminowi na miejscu Miesięczny dochód z wynajmu: 10 000 EUR Lokalizacja: Agia Środkowa Zoni, w pobliżu udogodnień, transportu publicznego i głównych dróg Jest to rzadka szansa na nabycie bezproblemowej, generującej przypływ nieruchomości w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Limassol. Z dużym zyskiem z wynajmu i potencjałem przyszłej oceny kapitału, ten budynek jest idealny dla inwestorów, którzy chcą rozszerzyć swój portfel o aktywa o wysokiej wydajności.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Powrót do Zostawić wniosek