Mieszkanie 2 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$243,397
$3,334/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

Cena za m²
    $3,334/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    73 m²

Opis

Urokliwy apartament z widokiem na morze w Zadarze

Okazja rzadko spotykana na rynku nieruchomości — przestronny apartament w nowoczesnym budynku na Plovanija w Zadarze. Widok na morze z drugiego piętra to tylko jedna z zalet oferowanej przestrzeni mieszkalnej. Nowoczesny styl i przemyślany układ pomieszczeń czynią to miejsce idealnym dla osób ceniących komfort i estetykę. Dwupokojowy apartament łączy funkcjonalność z elegancją, oferując przestronny salon z jadalnią, przytulne sypialnie oraz stylową kuchnię. Wprowadzane udogodnienia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kupujący zyskują również dwa miejsca parkingowe oraz wiatę, co jest dodatkowym atutem tej oferty. Lokalizacja blisko centrum oraz morza zapewnia zarówno spokój, jak i dostęp do miejskich udogodnień, co czyni tę propozycję wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły nieruchomości

Informacje szczegółowe na temat apartamentu w Zadarze:

  • Powierzchnia całkowita: 73,43 m2
  • Powierzchnia mieszkalna: 66,78 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Łazienka: 1
  • Kuchnia z jadalnią oraz salon
  • Zadaszony taras
  • Odległość do morza: 2 km
  • Odległość do centrum Zadaru: 2,4 km
  • Planowane oddanie budynku: lipiec 2025

Mieszkańcy zyskają przestrzeń mieszkalną, która łączy nowoczesność i komfort z bliskością natury i miejskich atrakcji. Oferta idealna dla tych, którzy cenią sobie wygodę i elegancję otoczenia.

Lokalizacja i zalety inwestycji

Zadar w Chorwacji to miejsce, które przyciąga swoją niepowtarzalną atmosferą oraz pięknem wybrzeża. Bliskość morza, rozwinięta infrastruktura oraz liczne atrakcje turystyczne to tylko część zalet tego regionu.