Mieszkanie 1 pokój 41 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$80,914
$1,974/m²
;
In CRM: 348057
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 1.04.2026

Cena za m²
    $1,974/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Studio z bezpośrednim dostępem do basenu w Cascadas Ravda - kompleks Premium, 350 m od morza IBG Real Estates ma przyjemność przedstawić bardzo atrakcyjną i płynną nieruchomość - studio apartament z bezpośrednim dostępem do basenu w kompleksie Cascadas Ravda premium. Ten 41 m2 apartament położony jest na parterze i oferuje komfort i wyczucie małej, prywatnej willi. Taras otwiera się bezpośrednio na pięknie utrzymany wewnętrzny dziedziniec i basen. Nie ma windy, nie ma długich korytarzy - po prostu wyjdź na zewnątrz i jesteś nad wodą. Studio jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do natychmiastowego użycia - czy to na urlop osobisty, czy też na wynajem. Funkcjonalny układ i doskonały stan pozwalają nowemu właścicielowi rozpocząć korzystanie z nieruchomości bez dodatkowych inwestycji. Najważniejsze cechy własności: Powierzchnia: 41 m2 Parter z bezpośrednim dostępem do basenu W pełni umeblowane i wyposażone Nadaje się do użytku wakacyjnego lub wynajmu Opłata za utrzymanie: 17,5 EUR / m2 rocznie O kompleksie i lokalizacji Cascadas jest dobrze ugruntowaną marką na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, znany z jakości konstrukcji, ogrodów krajobrazowych i udogodnień premium. Kompleks oferuje parkopodobne środowisko z terenów zielonych, altany, fontanny i strefy zabaw dla dzieci. Położony w Ravda, zaledwie 350 metrów od plaży i w odległości spaceru do popularnego parku wodnego, nieruchomość jest szczególnie atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Kompleks jest przeznaczony do całorocznego życia, a opłata za utrzymanie zapewnia utrzymanie wspólnych obszarów i usług na wysokim poziomie. Jest to inteligentna inwestycja w miejsce nad morzem. Kontakt IBG Prawdziwe Estates zorganizują oglądanie.