Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$135,356
$2,149/m²
;
In CRM: 2985
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $2,149/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2013
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Przestronny, elegancko urządzony apartament z jedną sypialnią w kompleksie Sweet Homes 3 w Słonecznym Brzegu.

Apartament o powierzchni 63 m² znajduje się na 4. piętrze.

Apartament składa się z: przedpokoju, stylowo urządzonego salonu z nowoczesnym aneksem kuchennym, luksusowej sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu z widokiem na tereny zielone.