Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$156,100
$2,602/m²
;
In CRM: 318749
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.04.2025

Cena za m²
    $2,602/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Ten apartament w "Villa Metara", Ravda, oferuje doskonałą lokalizację zaledwie 30 metrów od morza i plaży, idealny dla tych, którzy szukają cichego, ale wygodnego miejsca do życia lub inwestowania w. Oto podsumowanie kluczowych funkcji: Cechy własności: Typ: 1-pokojowe mieszkanie Piętro: 3 z 5 Powierzchnia: 60 m2 Pokoje: 2 (Pokój dzienny i sypialnia) Łazienka: 1 (z prysznicem, WC i umywalką) Taras: 1 Warunek: Do dostarczenia wraz z ACT 15, ACT 16 spodziewane do lata 2025 Lokalizacja: Bliskość morza: Tylko 30 metrów od plaży Sąsiedztwo: Cichy obszar z rozwiniętą infrastrukturą, w pobliżu sklepów, restauracji, centrum wsi i przystanków autobusowych. Kompleksowe funkcje: Terytorium chronione z nadzorem wideo i dostępem do chipów Basen z częścią dla dzieci Obszar opalania i relaksu Parking podziemny Bezpieczeństwo Konserwacja: Roczna opłata alimentacyjna: 6 EUR za m2 Ten apartament jest idealny na całoroczne życie, wakacje lub wynajem celów. Bliskość plaży i różne udogodnienia dostępne w kompleksie sprawiają, że jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się przybrzeżnym stylu życia. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów lub masz jakieś pytania, możesz zadać!

Lokalizacja na mapie

Rawda, Bułgaria
Edukacja