Mieszkanie 4 pokoi 65 m² Brześć, Białoruś

Białoruś, Brześć
$42,000
$644/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    vulica Hurava, 25

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $644/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1931
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Mieszkanie w zamkniętym budynku mieszkalnym w Brześć. 1931 p. 1 piętro. Ogółem SNB - 77,8 m2, łącznie. - 65,2 m2, żył. - 53,6 m ², kuchnia. - 11.6 m2 4 pokoje, sufity - 2.70 m. Ściany: materiał - belka budowlana; izolacja - wełna mineralna; dekoracja elewacji - bocznica winylowa. Krew: łupek. Foundation: taśma monolityczna; materiał jest betonowy. Komunikacja: ogrzewanie - kocioł gazowy, gaz - scentralizowany, wodociąg - scentralizowany dostawa wody, elektryczność - scentralizowany, kanalizacja - autonomiczny. Istnieje dodatkowa działka o powierzchni 0,0400 ha dla VLPH. Wykres - 0,0750 ha (1 / 2 akcji od 0,1500 ha). Więcej Handel jest zawsze możliwy - telefon! Jesteśmy gotowi do pomocy w sprzedaży nieruchomości na zakup tego obiektu, rozważyć wymianę. Tutaj można znaleźć inne opcje - dzisiaj ponad 3000 na naszej stronie internetowej. Jesteśmy tam, gdzie ty! INSTAGRAM • VCONTACT • JEDNOSTKI Wybierz sieć społeczną wygodną dla Ciebie Przejdź i SIGN do naszego konta tematycznego: • instagram.com / pro.kvartira.brest • vk.com / pro.kvartira.brest • ok.ru / pro.kvartira.brest Ponad 5000 ofert - sprawdzone opcje i ceny akcji Daily News, Price and Thematic Submissions! Brest • Kobrin • Zhabinka • Malorita • Kamenets • Wysoka Zobacz inne tematyczne konta mediów społecznościowych: