Nieruchomości mieszkalne na sprzedaż w Bashkia Vlore, Albania strona 16

;
1 331 obiekt total found
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
✅ Cena: 1050 EUR / m2✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia całkowita: 74.2m2✅ Powierzch…
$91,713
Zostaw prośbę
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
AdriastarAdriastar
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 94,800 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" ulica, naprzeciwko Bolv-…
$113,908
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 111 m²
Piętro 9/12
Apartment 2+1 for sale in Vlora, Transbalkan Street. The apartment is located on the 9th fl…
$203,824
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Polski, Español, Français, Svenska, Slovenščina, Italiano, Türkçe, Hrvatski, Crnogorski, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
Rzadka okazja do zainwestowania w luksusowe nadmorskie nieruchomości w Radhimë, Vlorë, gdzie…
$237,477
MontbelMontbel
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 58 m²
Piętro 1/4
Luxury residence in Radhimë, first line of construction, with panoramic views of the Gulf of…
$273,424
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
International real estate agency Habita
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Français, Svenska, Suomi, Italiano, Dutch
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 96 m²
✅ Cena: 1100 euro / m2 - 105,864 euro✅ Lokalizacja: Orikum, Vlore✅ Powierzchnia: 96.24 m2Obs…
$123,005
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 73 m²
Odkryj Radhima Rezydencja, elitarny projekt mieszkalny zbudowany w jednym z najpiękniejszych…
$157,885
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 66 m²
"The Leaves" to nowoczesny projekt architektoniczny położony na albańskiej Riwierze, gdzie g…
$153,742
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 63 m²
✅ Cena: 1300 EUR / m2 ✅ Położenie: Oricum, Volor✅ Całkowity interfejs: 74.4m2✅ Powierzchnia …
$108,969
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Kawalerka 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Kawalerka 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 52 m²
Przedstawiamy Państwu najnowszą rezydencję w mieście Vlora, "Altera Residence", nowoczesny i…
$111,094
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 51 m²
$219,453
Bashkia Vlore, Albania
Powierzchnia 125 m²
Idealna lokalizacja - zaledwie kilka metrów od morza!✅ Cena: 360000 Euro✅ Powierzchnia całko…
$432,563
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 96 m²
✅ Cena: 1350 EUR / m2 (128,250 EUR)✅ Położenie: Kościół prawosławny, Vlore✅ Powierzchnia cał…
$186,241
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 75 m²
Piętro 1
🌊🏡 1 + 1 APARTAMENT SPRZEDAŻY W LUNGOMARE - OSLO COMPLEX, VLORA.🏷 Cena: 145,000 euro / ogółe…
$170,043
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
DES Real Estate
Języki komunikacji
English, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 81 m²
$237,471
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Orikum, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Orikum, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 61 m²
Piętro 5
"Radhima Fortress" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, położonym w nadmorskie…
$203,265
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 51 m²
Piętro 2
$176,179
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 60 m²
$128,687
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 59 m²
Piętro 2
Luksus i spokój między morzem a naturą..🌅Zapraszamy do najnowszego, nowoczesnego i elegancki…
$200,078
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 120 m²
Piętro 8/10
Apartament na sprzedaż w pobliżu centrum miasta Vlora, Albania. Niezależnie od tego, czy szu…
$243,414
English, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 54 m²
✅ Cena: 1500 euro / m2 - 93,450 euro✅ Lokalizacja: "Pelivan Leskaj" Street, naprzeciwko Bolv…
$112,286
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Radhime, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Radhime, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 74 m²
APARTAMENTY 1+1 W KOMPLEKSIE MIESZKANIOWYM „MODERN LIFE” Z WIDOKIEM NA MORZE JOŃSKIE Odkr…
$131,678
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Lux-Albania Home
Języki komunikacji
English, Русский, Italiano
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 88 m²
Przedstawiamy najnowszą rezydencję w mieście Vlora, "Altera Residence", nowoczesny i ambitny…
$185,827
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Mieszkanie 3 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 3 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 2
Powierzchnia 167 m²
Piętro 2/4
Premium & ekskluzywny apartament na sprzedaż w jednym z najbardziej elitarnych obszarów Vlor…
$384,771
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
Investment Realty Group
Języki komunikacji
Mieszkanie 2 pokoi w Bashkia Vlore, Albania
Mieszkanie 2 pokoi
Bashkia Vlore, Albania
Pokoje 2
Sypialnie 1
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 90 m²
Piętro 3
Projekt architektoniczny zaproponowany przez "Focus Architecture", oprócz innowacji rozwiąza…
$257,427
Zostaw prośbę
Zamknij
Agencja
NEXT REAL ESTATE
Języki komunikacji
English, Polski, Čeština, Italiano
Dom 3 pokoi w Kanine, Albania
Dom 3 pokoi
Kanine, Albania
Pokoje 3
Sypialnie 2
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 71 m²
Liczba kondygnacji 1
🔑🏘 Dla SPRZEDAŻY PRYWATNY DOM + LAND W CENTRUM KANINYM, VLORA.💰 Cena: 195,000 euro / Razem📍 …
$221,693
Zostaw prośbę
Zamknij