Bliźniak 3 pokoi 186 m² Gjilek, Albania

Himare, Gjilek, Albania, Bashkia Himare
$965,455
$5,191/m²
;
In CRM: 6144664
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.04.2026

Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    186 m²

Opis

Mamy Duplex 3 + 1 + 2 na sprzedaż w elitarnej rezydencji Sun Palace Vlore, jeden z najbardziej wysublimowanych miejsc na Albańskim wybrzeżu, idealny na wakacje lub inwestycje.

Informacje o własności:
• 3. i 4. piętro
• Powierzchnia netto: 185.99m ²
• Powierzchnia brutto: 219.42m ²
• Powierzchnia werandy: 81.54m ²

Układ wnętrza:
• Salon
• Kuchnia
• 3 sypialnie
• 2 łazienki
• Przestronne weranda

Inne cechy:
• Elitarne i dobrze zarządzane miejsce zamieszkania
• Parking prywatny
• Dedykowane przechowywanie
• Środowisko ciche i premium
• Bardzo dobra inwestycja lub wakacyjny dom możliwość.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę nieruchomości, skontaktuj się z nami!