Nieruchomości komercyjne 32 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$110,606
$3,456/m²
;
In CRM: 10057
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $3,456/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

Przestrzeń ta znajduje się na parterze nowego budynku w obszarze "dworca kolejowego", Durres. Ta nieruchomość posiada 32 m2 certyfikowanej przestrzeni i jest zorganizowana jako open- space (wolny obszar) służąca jako poczekalnia lub pracy zespołu, jak jest bezpośrednio narażone, mały pokój pomocniczy (który może służyć jako biuro zarządzania, archiwum, narożnik techniczny, itp.) i funkcjonalna łazienka. Obszar, w którym znajduje się ta nieruchomość, jest jednym z najbardziej preferowanych i najbardziej po-po-obszarach dla wielu przedsiębiorstw, które chcą inwestować, ponieważ, oprócz bycia przy głównym wejściu do miasta, gdzie znajduje się również "Bus Terminal", jest to dobrze znany obszar jako punkt odniesienia, który dodaje wartość do tej nieruchomości. Przestrzeń oferuje dobre możliwości adaptacyjne, takie jak agencje, kliniki, salony itp., w zależności od potrzeb. Ta nieruchomość jest również dostępna do wynajęcia w cenie 500 euro miesięcznie. Posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest gotowy do sprzedaży! Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, nie wahaj się skontaktować z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Edukacja
Opieka zdrowotna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?