Nieruchomości komercyjne 48 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$141,528
$2,949/m²
;
In CRM: 1360
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $2,949/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²

Opis

Udane inwestycje na Waterfront - sprzedaż dwóch sklepów na Waterfront! Jeśli szukasz wyjątkowej możliwości inwestycji, nie szukaj dalej! Dwa sklepy gastronomiczne położone na linii frontu Vlore Seafront są teraz na sprzedaż, oferując niezapomnianą możliwość rozpoczęcia lub rozszerzenia działalności. Vlore Seafront są teraz na sprzedaż, oferując niezapomnianą możliwość rozpoczęcia lub rozszerzenia działalności. Główne cechy: Niezawodna lokalizacja: Położony na linii frontu morskiego Vlore, sklepy te cieszą się uprzywilejowaną pozycją oferując możliwość przyciągnięcia turystów i mieszkańców do obszaru odwiedzanego przez cały rok.. Usługi zasadnicze: Sklepy posiadają toalety i system elektryczny, aby zapewnić komfortowe i funkcjonalne środowisko dla Twojej firmy. 1st Floor of Habitable Building: Położony na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego, sklepy te oferują łatwy i wygodny dostęp dla klientów i dostawców. Dane techniczne: Powierzchnia: Sklep 1 - 48 m ²; Sklep 2 - 66 m ² Cena: 2500 euro za metr kwadratowy. Dlaczego inwestować w Vlore: Obszar nadmorski Vlore jest znanym miejscem turystycznym, zawsze zatłoczony gorliwymi turystami. Rozszerzenie nowej konstrukcji obiecuje stały wzrost i stanowi idealne tło dla branży restauracyjnej, aby rozwijać. Wykorzystaj tę okazję do inwestowania w miejsce, które stale rośnie. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej szczegółów i zarezerwować wizytę w tych sklepach oferując wyjątkową okazję w samym sercu Vlore!