4 bedroom Villa 320 m² Agios Georgios, Northern Cyprus

Agios Georgios, Agios Georgios, Northern Cyprus, Girne Belediyesi
$396,749
$1,240/m²
;
Last update: 24/02/2023

Bedrooms
    4
  • Bathrooms
    Bathrooms
    3
  • Total area
    Total area
    320 m²