Szeregowiec 6 pokojów 262 m² Dubaj, Emiraty Arabskie

Emiraty Arabskie
$1,39M
$5,300/m²
;
In CRM: 2239137
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Rok realizacji
    2028
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    262 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    262 m²

Opis

Tilal by Binghatti: osiedla willi w Dubaju!

Tilal by Binghatti to nowy format nieruchomości mieszkaniowej firmy Binghatti Developers z siedzibą w Al Rowaiyah. Projekt był pierwszym w portfolio dewelopera, wdrożonym w formie społeczności willi i skupionym na komfortowym życiu rodzinnym w prywatnym i chronionym środowisku.

Infrastruktura i styl życia

Tilal przez Binghatti oferuje pełne środowisko do życia i relaksu:

zielone przestrzenie publiczne;

- trasy spacerowe;

- krajobrazy rekreacyjne;

- zamkniętego obszaru chronionego.

Projekt koncentruje się na rodzinnym stylu życia i spokojnym rytmie życia otoczonym przez naturę.

Lokalizacja i korzyści

Położony w dzielnicy Al Rowaiyah, zapewnia równowagę między prywatnością i wygodną łączność z miastem. Okręg rozwija się jako obiecujący cel rozwoju mieszkaniowego na niskim poziomie, oferując bardziej spokojną i przestronną alternatywę dla obszarów centralnych.