Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Mahmutlar Mahallesi, Turcja

Kalecik, Mahmutlar Mahallesi, Mahmutlar, Turcja
$64,741
$1,044/m²
;
In CRM: 1035
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.10.2022

Cena za m²
    $1,044/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Przedstawiamy nowy projekt od niezawodnego programisty. Nowy przytulny kompleks w Mahmutlar. Kompleks będzie się składał z jednego bloku na 4 piętrach. Kompleks będzie w pobliżu rynku i wszystkich niezbędnych sklepów,   które będą wygodne dla tych, którzy będą wynajmować, i dla tych, którzy będą żyć na bieżąco. Infrastruktura kompleksu będzie zawierać wszystko, co niezbędne do wygodnego życia: spa, kino, strefa hobby i nbsp; baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Oprócz posiadania rynku wszystkie niezbędne sklepy będą w pobliżu. Jednocześnie sam kompleks będzie położony w cichym miejscu, w którym można się zrelaksować bez zbędnego hałasu ze strony turystów.  Rozpoczęcie budowy tego kompleksu planowane jest na styczeń 2022 r., A zakończenie - na styczeń 2023 r., Początkowy wkład w wysokości 50%.Przez cały czas budowy dostępna jest nieoprocentowana rata za zakup dowolnego mieszkania w tym kompleksie. buta891

Lokalizacja na mapie