Mieszkanie 3 pokoi 59 m² Klaeng, Tajlandia

Klaeng, Tajlandia
$197,836
$3,326/m²
;
In CRM: 670895
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.11.2025

• Adres
    3145, 29 2 Mercure Rayong Ocean Wing Lomtalay Villas Resort

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,326/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Escape Condominium wymaga niewielkiego wprowadzenia; jest to pierwszy projekt condominium na Mae Phim Beach, oferując nierywalizowane doświadczenie nad morzem. Idealnie położony obok nowo otwartego Mercure Resort (Accor), nieruchomość zapewnia spokojną, odosobnioną atmosferę plaży, będąc tylko spokojnie jeden-minut spacerem od centrum miasta - doskonale wyważając prywatność i wygodę. Elegancki projekt architektoniczny, bujne tropikalne ogrody, dwa rozległe baseny i centrum fitness z widokiem na plażę, Escape Condominium jest starannie zaprojektowany, aby spełnić wszystkie swoje potrzeby stylu życia. Niezależnie od tego, czy szukasz rezydencji długoterminowej, domu wakacyjnego, czy też dużej potencjalnej inwestycji w wynajem, nieruchomość ta oferuje wyjątkową wartość. Ten wyjątkowy 2-pokojowy apartament oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Mae Phim Bay, gdzie można cieszyć się niezapomniane zachody słońca wraz z bujną zieleń i góry w oddali. Nie przegap tej rzadkiej szansy na zabezpieczenie domu w jednym z najbardziej pożądanych osiągnięć Mae Phim nad morzem. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować oglądanie!