Willa 3 pokoi 357 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$483,445
$1,354/m²
;
Data aktualizacji: 12.12.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    357 m²

Opis

Cena: 15.5 Mln THB / $442,857 (Freehold Instant 124; No Maintenance Fee Budapest 124; No Sinking Fund) Odkryj ten wspaniały 2-piętrowy prywatny basen willa w sercu Rawai, zaledwie kilka minut od plaży. Otoczony innymi willami bilardowymi w bezpiecznej i spokojnej społeczności, ten dom oferuje rzadką mieszankę komfortu, wygody i potencjału inwestycyjnego. Najważniejsze cechy własności: 3 sypialnie z łazienką 1 Guest Resroom Land Rozmiar: 250.4 m2 Powierzchnia: 357.47 m2 Prywatny basen słony z fontanną (2,8m x 7,2m, 1,3m głębokości) Przestronny salon z budynkiem w TV 1-Garaż samochodowy z automatyką bram Digital Door Lock for added security Free Inclusions - W pełni umeblowane (valued at 031.6MB) Lokalizacje w pobliżu: Baan Kajonkiet Szkoła Saiyuan - 2 minuty Stacja benzynowa - 2 minuty Restauracje i bary - 3 minuty Rawai & Nai Harn Plaże - 5 minut Potencjał inwestycyjny: Szacunkowy dochód z wynajmu: 120,000 - 150.000 / miesiąc Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego tropikalnego domu czy inwestycji o wysokiej wydajności, ta pięknie zaprojektowana willa jest okazją do wyróżnienia w jednym z najbardziej pożądanych obszarów przybrzeżnych Phuket. 📞Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby zorganizować prywatny widok lub więcej szczegółów!