Mieszkanie 3 pokoi 340 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$745,916
$2,194/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $2,194/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    340 m²

Opis

TAL22204

Witamy w świecie niezrównanego luksusu i spokoju w tętniącej życiem miejscowości Thalang. Wejdź do tej krainy wyrafinowanego życia, gdzie wyrafinowanie bezproblemowo łączy się z naturą, oferując styl życia przekraczający zwyczajne.

Lokalizacja: Thalang

Apartament typu B:

  • Sypialnie: 3
  • Kąpiele: 3
  • Powierzchnia nieruchomości: 340 m ²
  • Powierzchnia terenu: 495 - 984 m ²
  • Zapasy: 1

Wewnętrzne / zewnętrzne Cechy: Powulge w komforcie nowoczesnych udogodnień i przemyślany design dotyka, gdzie każdy róg jest wykonany z dokładną uwagę na szczegóły. Od momentu wejścia do środka, będziesz witany przez oazę luksusu i wygody, w tym:

  • Urządzenie klimatyzacyjne: Bądź spokojny i wygodny rok, niezależnie od pogody na zewnątrz.
  • Built- in Szafa: Zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania i zachować swoje obszary życia nietknięte z budynk- w szafy.
  • Wentylatory sufitowe: Ciesz się delikatną bryzą i zwiększonym przepływem powietrza w całym domu, tworząc odświeżającą atmosferę.
  • Przyjazne dla dzieci: Stwórz trwałe wspomnienia z bliskimi w bezpiecznym i bezpiecznym środowisku, zaprojektowanym z myślą o rodzinach.