Willa 3 pokoi 401 m² Kamala, Tajlandia

Kamala, Tajlandia
$2,17M
$5,409/m²
;
In CRM: 1006410050
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2025

Rok realizacji
    2020
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    401 m²

Opis

Darmowe bilety na Phuket i Back! *

Dla kogo?
Idealny wybór dla tych, którzy szukają połączenia luksusu i odosobnienia w Phuket. Sugar Villa nadaje się do rozpoznawania klientów chcących dużych inwestycji i premium stylu życia.

O lokalizacji:
Położony na wzgórzu w Kamala obszarze Phuket. Projekt zapewnia łatwy dostęp do spokojnej plaży Kamala, jest 15 minut jazdy od plaży Patong, i znajduje się w pobliżu popularnych atrakcji, takich jak Phuket FantaSea i Bang Wan i Kathu wodospady.

O projekcie:
Sugar Villa oferuje 5 ekskluzywnych willi z 5 sypialniami na 8 000 m2 powierzchni. Każda willa ma powierzchnię 1,156 m ² i jest wyposażona w prywatny basen nieskończoności, parking, 24 / 7 bezpieczeństwa i kamienne panele na ścianach zewnętrznych, tworząc niepowtarzalny styl.

Ułatwienia:
grill, CCTV, ogród, parking, ochrona, basen.

Atrakcyjność inwestycji:
Strategiczne położenie i wyjątkowy design sprawiają, że Sugar Villa jest atrakcyjną inwestycją. Wyłączne i wysokie zapotrzebowanie na luksusowe mieszkania w Phuket zapewniają potencjalny wzrost wartości i stabilny dochód z wynajmu.