Mieszkanie 3 pokoi 105 m² Pilar de la Horadada, Hiszpania

Pilar de la Horadada, Hiszpania
$394,056
$3,753/m²
;
In CRM: 67173
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.04.2026

Cena za m²
    $3,753/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Ten ekskluzywny kompleks mieszkalny wyróżnia się przemyślanym wzornictwem i zwiększonym poziomem komfortu. Składa się z 31 nowoczesnych apartamentów: na pierwszym piętrze - opcje z dwoma sypialniami, na górze - z trzema sypialniami. Apartamenty na najwyższym piętrze posiadają przestronne solarium o powierzchni ponad 90 m2, idealne na odosobnione wakacje. Jest zamknięta kuchnia letnia, toaleta dla gości i pergola. Każdy obiekt posiada własne miejsce parkingowe: dla apartamentów na najwyższym piętrze - zamknięty garaż, dla apartamentów na pierwszym piętrze - zamknięty taras z parkingiem. Projekt zostanie zrealizowany w dwóch etapach: po pierwsze, powstanie 16 mieszkań, a następnie kolejne 15. Kompleks posiada wspólny zielony obszar z ogrodem i basenem, a każdy apartament posiada przestronne tarasy do relaksu w słońcu o każdej porze roku. Ponadto istnieje wspólna przestrzeń do przechowywania rowerów - dwa rowery dla każdego apartamentu. Pilar de la Horadada posiada ponad 4 kilometry linii brzegowej z piaszczystymi plażami i chronionymi zatokami. Lokalny klimat daje więcej niż 320 słonecznych dni w roku, co pozwala nie tylko cieszyć się historią miasta, wakacje, tradycje i bogata gastronomia, ale także zaangażować się w różne sporty w nowoczesnych ośrodków sportowych.