Willa 4 pokoi 280 m² Loule, Portugalia

Portugalia, Loule, Quarteira
$2,79M
$9,964/m²
;
In CRM: 1108
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.09.2024

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    280 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    441 m²

Opis

Ta willa, która jest wciąż w budowie, znajduje się bardzo blisko plaży Falésia i mariny Vilamoura. Podzielona na dwa piętra, na parterze znajduje się jadalnia i salon w otwartym planie z w pełni wyposażoną kuchnią. Znaleźliśmy również sypialnię, łazienkę i miejsce przeznaczone na pralnię. Wokół tego piętra znajduje się teren zewnętrzny z basenem, zagospodarowanym ogrodem, jadalnią z grillem i dostępem do garażu na dwa samochody. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy przestronne apartamenty, z których jeden ma dostęp do prywatnego tarasu z jacuzzi i fantastycznym widokiem na plażę. Ta fantastyczna willa w uprzywilejowanej lokalizacji zostanie wstawiona do nowego osiedla w Vilamoura, składającego się z 5 podobnych willi, inspirowanych naturalnymi materiałami i minimalistycznymi liniami, odzwierciedlającymi naturę Algarve.