Mieszkanie 4 pokoi 170 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$765,053
$4,500/m²
;
In CRM: 690
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $4,500/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Opis

Przestronny dwupoziomowy apartament na 4 i 5 piętrze nowego budynku na głównym bulwarze Budvy. Powierzchnia całkowita - 170 m ², 3 sypialnie, 3 łazienki w szafie i trzy duże tarasy. Praktyczny wybór dla życia rodzinnego, relokacji lub inwestycji o dużym potencjale odsprzedaży w jednym z najbardziej niewymagających miejsc w Czarnogórze. Dwupoziomowy układ na 4 i 5 piętrze, obsługiwany windą. Trzy sypialnie, trzy łazienki i dedykowany chodnik w szafie zapewniają wygodne, dobrze oddzielone strefy życia. Trzy hojne tarasy rozciągają przestrzeń na zewnątrz z bezpośrednim widokiem na morze i góry. Orientacja na południe zapewnia doskonałe naturalne światło przez cały dzień. Świeża renowacja. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w urządzenia gospodarstwa domowego. Przemyślane wykończenie z uwzględnieniem funkcjonalności i komfortu. Jadranski Umieść, główny bulwar Budvy - centralny, dobrze połączony adres. Odległość od morza, restauracji, sklepów i infrastruktury miejskiej. Łatwy dostęp do Starego Miasta i głównej drogi przybrzeżnej. Dwupoziomowy format z trzema tarasami i widokami na morze jest rzadką ofertą w centrum Budva. Połączenie lokalizacji, układu i nowej renowacji sprawia, że nieruchomość ta jest równie odpowiednia do stałego pobytu lub wynajęcia wysokiej wydajności.

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Budva