Willa 4 pokoi 184 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$1,58M
$8,601/m²
;
In CRM: 2456
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    184 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    247 m²

Opis

Luksusowa willa z widokiem na morze i Stare Miasto Budva Na sprzedaż znajduje się elegancka nowa willa w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Budva - na zielonym wzgórzu. Lokalizacja ta gwarantuje pełną prywatność, niesamowite widoki na Adriatyku i historyczne centrum Budva, jak również maksymalne światło słoneczne przez cały dzień. Do willi prowadzi asfaltowana droga publiczna, otoczona nowoczesnymi, ekskluzywnymi rezydencjami. Obszar jest uważany za najmniejszy szczegół, aby stworzyć atmosferę ciszy, odpoczynku i wysokiego poziomu życia. Planowanie i funkcje: Wyjątkowe zalety: Układ podłogi: Pierwszy poziom (67 m2): Drugi poziom (58 m2): Poziom trzeci (30 m2 + 26 m2 balkon): Doskonały wybór: Willa ta nie jest tylko domem, ale rentowną inwestycją w jakość życia i nieruchomości o wysokim potencjale dochodowym w sezonie turystycznym. Idealny zarówno na urlop osobisty, jak i na wynajem premium. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełne informacje i zaplanować widok! Riwiera Budva czeka na ciebie.