Kawalerka 1 pokój 19 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$86,906
VAT
$4,574/m²
;
In CRM: 69680
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $4,574/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    19 m²

Opis

Nowy, nigdy nie zajmowany luksusowy apartament studyjny o powierzchni 19 m ² jest dostępny do wynajęcia lub sprzedaży, znajduje się za Hemomont w Zabjelo. Mieszkanie jest doskonale wyposażone w meble Natuzzi i Caligaris i wyposażone we wszystko, co potrzebne do komfortowego życia, w tym kompletne naczynia kuchenne i sprzęt gospodarstwa domowego, ręczniki i pościel, a także dostęp do rampy i prywatny parking. Studio jest gotowe do natychmiastowej przeprowadzki - idealne dla osoby lub pary poszukującej spokojnej, nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni życiowej.