Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$267,671
VAT
$2,818/m²
;
In CRM: 71907
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

• Adres
    Svatovska, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,818/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Powierzchnia: 92 m ² Typ: 3-pokojowe mieszkanie Odnowiona Struktura: Duży salon Kuchnia 3 sypialnie Łazienka Oddzielna WC Duży taras - idealny do relaksu, jadalnia, lub jako dodatkowy salon 📍 Lokalizacja - Adok, Budva: Mieszkalne sąsiedztwo w Budva Dobre połączenie z centrum miasta i plaży Blisko sklepów, kawiarni, restauracji i codziennych udogodnień Nadaje się do całorocznego życia lub wynajem turystyczny Dzięki swojej wielkości, rozłożeniu i lokalizacji, ten apartament jest doskonałą opcją dla: Rodziny poszukujące komfortowego domu w Budva Kupujący chcą nieruchomości z potencjałem wynajmu (długoterminowe lub turystyczne) Ci, którzy cenią duży taras i przestronny salon 💶 Cena: na życzenie