Dom 6 pokojów 300 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$1,42M
$4,722/m²
;
In CRM: 13862
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 100 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

A11- 197. Kamienny dom pierwszej linii w Kostanjica, Kotor Bay na sprzedaż

Dom na sprzedaż - Pierwsza linia do morza, Kostanjica, Boka Kotorska

Wspaniały dom o powierzchni 300 m ², w pełni zurbanizowany plac o powierzchni 2,100 m ², oferujący dodatkowe udogodnienia:

  • Garaż 12 m ²

  • 30 m ² budynek pomocniczy

  • sad 1400 m ²

lokalizacja: Kostanjica, Boka Kotorska
Bezpośredni front morski - pierwsza linia do morza
Cena: 1,200,000 EUR

Układ własności:

Podłoga gruntowa:

  • Tradycyjna tawerna (konoba) - idealna do rozrywki lub turystyki

Pierwsze piętro:

  • Dwa oddzielne apartamenty:

    • Apartament z trzema sypialniami

    • Apartament z pięciosypialnią

Druga i trzecia podłoga:

  • Przestronny salon

  • W pełni wyposażona kuchnia

  • 2 łazienki + oddzielne WC

  • 5 sypialni

  • 2 magazyny

Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję do mieszkania, turystyki lub inwestycji w doskonałej lokalizacji nad morzem. Z bezpośrednim dostępem do morza i dużej przestrzeni zewnętrznej, jest to idealne połączenie komfortu, potencjału i uroku.