Mieszkanie 38 m² Rafailovici, Czarnogóra

Rafailovici, Czarnogóra
$335,382
$8,826/m²
;
In CRM: 113614
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.10.2025

Cena za m²
    $8,826/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    38 m²

Opis

Przedstawiając rzadką okazję do inwestowania w najbardziej oczekiwanym w Czarnogórze luksusowym kurorcie - pięciogwiazdkowy hotel markowy i rezydencje zlokalizowane bezpośrednio nad Adriatykiem w Rafailovići, Riwiera Budva.

Ten wyjątkowy rozwój składa się z 154 pokoi hotelowych i 136 prywatnych rezydencji, zaprojektowanych w ramach wizjonerskiego planu, który bezproblemowo łączy mieszkania, gościnność, handel detaliczny, sport i strefy wellness. Każdy obiekt - od dobrego jedzenia do fitness - ma być uruchomiony jednocześnie, zapewniając w pełni zintegrowany, pod klucz styl życia ośrodka.

Oferowany apartament typu studio o powierzchni 38m ², położony na trzecim piętrze, cieszy się zapierającym dech w piersiach widokiem na morze i stanowi jedną z niewielu możliwości inwestycyjnych studia w tym prestiżowym projekcie. Oferujący śródziemnomorskie inspirowane wnętrza, mieszkanie jest w pełni wyposażone w miękkie, lekkie tony i obfite naturalne światło, ucieleśnienie relaksującej nadmorskiej elegancji.

Mieszkańcy i goście będą mieli dostęp do niezwykłego zakresu udogodnień, w tym:

  • 4 restauracje i 3 bary (Lobby, basen i plaża)

  • 1,167 m ² basen odkryty i 805 m ² basen kryty