Condo 4 pokoi 105 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$345,828
$3,294/m²
;
In CRM: 2090
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

Cena za m²
    $3,294/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Do Państwa uwagi jest nowy kompleks mieszkalny w budowie w cichym centrum miasta kurortu Budva. Znany deweloper oferuje przyszłemu właścicielowi wysoki poziom architektury, poprawy, bezpieczeństwa i komfortu. Sześciopiętrowy, stylowy, nowoczesny dom posiada własny sąsiadujący z projektantem obszar krajobrazowy z dwoma poziomami podziemnego parkingu. Dla wygody właścicieli dom wyposażony jest w dwie windy. 105 m2 metrów kwadratowych w cenie 295,000 euro w odległości spaceru sklepy, kawiarnie, centrum rabatowe HDL, przytulne restauracje i obszary spacerowe, usługi zdrowotne, edukacja ogólna i szkoły muzyczne, kompleksy sportowe i ośrodki fitness. Budynek zostanie uruchomiony latem 2024 roku.