Willa 6 pokojów 396 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$635,704
$1,605/m²
;
In CRM: 60719
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2008
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    396 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 200 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Urocza willa z basenem otoczonym lasem w spokojnej okolicy w dzielnicy Vilnius Herceg Novi (Podi); odległość do morza - 2 km. Willa składa się z 3 pięter: Pierwsze piętro: kotłownia, garaż 50 m2 i oddzielne mieszkanie 60 m2, z salonem, kuchnia, łazienka, przedpokój i dwie sypialnie. 2. piętro: wejście przez zewnętrzne schody. Składa się z dużego salonu, kuchni, łazienki, jadalni i jednej sypialni. Z salonu jest dostęp do dużego tarasu. Trzecie piętro: wejście od drugiego piętra schodami wewnętrznymi. Istnieją trzy sypialnie i duża łazienka. W podwórzu znajduje się basen i altana z miejscem do grillowania. Ogród jest obsadzony różnorodną roślinnością śródziemnomorską. Cały dom jest wyposażony w klimatyzację i centralne ogrzewanie wody. Obiekt jest również wyposażony w system alarmowy i nadzór wideo. Powierzchnia: 396m2, z tarasami; Powierzchnia: 1200m2; Sypialnie: 6; Liczba łazienek: 3; Miejsca parkingowe: 5; Rok budowy: 2008; Widok: góry i częściowo morze; centralne ogrzewanie energią elektryczną i paliwem stałym; Odległość do morza: 2 km