Willa 5 pokojów 220 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$577,912
$2,627/m²
;
In CRM: 56000
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    449 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Unikalną i ekskluzywną ofertą jest duży, czteropiętrowy dom kilka kroków od plaży w jednym z najlepszych obszarów Tivat - Donje Lastve. Ta nieruchomość jest idealna do wynajęcia (wszystkie piętra mają własne osobne wejście) lub dla dużej rodziny. Cała niezbędna infrastruktura znajduje się w odległości spaceru - kawiarnie, restauracje, supermarket, piekarnia, nabrzeże. Układ: Na 1 piętrze znajduje się oddzielna kuchnia, magazyn, łazienka i oddzielna sypialnia. Na drugim piętrze znajduje się salon, 2 sypialnie, łazienka, taras i wewnętrzne schody do sypialni na trzecim piętrze. Na trzecim piętrze znajduje się oddzielna sypialnia, oddzielne studio z łazienką i kuchnią. Istnieje również duży taras na tym poziomie. Na czwartym piętrze znajduje się duży zadaszony taras z panoramicznym widokiem na morze. Do oglądania, wywołania lub zapisu - możemy zorganizować oglądanie w dowolnym dniu. Lokalizacja: Tivat Powierzchnia domu: 220 m2 Powierzchnia działki: 449 m2 Liczba sypialni: 5 Liczba łazienek: 3