Mieszkanie 1 pokój 53 m² Przno, Czarnogóra

Przno, Czarnogóra
$196,930
$3,716/m²
;
In CRM: 12167597
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $3,716/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Na sprzedaż: Oneroom apartament 53 m ² (zarejestrowany jako 46 m ² w akcie własności), położony w samym sercu Pržno, zaledwie 100 metrów od morza i w pobliżu hotelu Maestral.

Apartament składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i tarasu. Dzięki funkcjonalnemu układowi i doskonałej lokalizacji jest to idealny wybór na rodzinne wakacje, a także opłacalna inwestycja na wynajem w sezonie turystycznym.

Pržno jest jednym z najbardziej prestiżowych miejsc turystycznych na Riwierze Budva, znanym ze swojej piaszczystej plaży, luksusowych hoteli i bliskości ekskluzywnego Sveti Stefan. Słynna Queen 's Beach jest zaledwie 5 minut spacerem.