Działki 2 430 m² Ryga, Łotwa

Łotwa, Ryga
$175,183
$72/m²
;
In CRM: 14070
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Ryga
  • Adres
    Unijas iela, 59 Allure

Opis

Ziemia na sprzedaż, początek Unijas Street. Do budowy 5-piętrowego domu mieszkalnego z podziemnym parkingiem. Land area -2430 m2, z wszystkich komunikacji miejskiej. Całkowita powierzchnia domu - 3685 m2, która obejmuje 985 m2 - parking.

Lokalizacja na mapie

Łotwa, Ryga
Edukacja
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek