Willa 3 pokoi 190 m² Tibubeneng, Indonezja

Tibubeneng, Indonezja
$374,532
$1,971/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Opis

Sleek One- Level Villa in Cichy Berawa Pocket - Rzadki Leasehold DealWitamy w ekscytującej okazji do posiadania pięknie odnowionej willi w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Bali - Berawa. Zaledwie 10 minut od plaży, wysoko oceniane szkoły międzynarodowe, i najlepszych restauracji i atrakcji wyspy, ta nowoczesna willa monochromatyczna łączy tropikalne życie z wygody miejskiej. Po cichu znajduje się w strefie wolnej od konstrukcji, obiecuje spokojną i niezakłóconą atmosferę - rzadkie znalezisko w sercu Berawy.
📍 Położenie: Berawa, BaliViews: Tropikalna zieleń i spokojne otoczenie
Cechy willi:
Powierzchnia terenu: 473m2
Powierzchnia budynku: 190m2
Sypialnie: 3
Kąpiele: 3
W pełni umeblowane - Współczesna monochromatyczna estetyka
Obszary mieszkalne: Zamknięta przestrzeń mieszkalna z bezszwowym przepływem na zewnątrz
Kuchnia: Nowoczesny i praktyczny układ
System filtrowania wody: świeża i czysta woda w całym
Pralnia: dedykowana przestrzeń z magazynem
Parking: Parking na miejscu dostępny
Środki pomocnicze na zewnątrz:
Prywatny basen: Zaproszenie na basen w stylu tropikalnym
Przestrzeń ogrodowa: Idealny do relaksu i rozrywki
Potencjał inwestycyjny: