Willa 2 pokoi 143 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Indonezja, Kuta Selatan
$240,312
$1,681/m²
;
Data aktualizacji: 25.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    143 m²

Opis

Położony w Pecatu, Uluwatu, to pięknie zaprojektowane 2-sypialnia, 2,5-łazienka villafers idealne połączenie nowoczesnego komfortu i tropikalnego uroku. Zaledwie w niewielkiej odległości od wielu ikonicznych plaż Bali, klubów plażowych i zabytków, lokalizacja jest idealna zarówno dla kupujących styl życia jak i doświadczonych inwestorów. Willa jest w pełni wyposażona i jest gotowa do przeniesienia się do lub wynajęcia, z opcją zarządzania nieruchomościami offull- service dla hands- off doświadczenia inwestycyjnego. Możesz wybrać pomiędzy: -25-letni leaseholdfor $239.000 USD- lub arare 49-letni leaseholdfor $279.000 USD, oferując wyjątkową wartość długoterminową w doskonałej lokalizacji. Ta willa pod klucz jest fantastyczną okazją w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Bali.