Willa 440 m² Promyri, Grecja

Promyri, Grecja, South Pilio Municipality, Sipias Municipal Unit
$3,13M
$7,111/m²
;
In CRM: 24969
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    440 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    440 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 120 m²

Opis

Oferujemy na sprzedaż zaciszną willę w południowym Pelionie. Willa obejmuje 3 sypialnie dwuosobowe ( dębowe ) każda z łazienką i niezależną klimatyzacją. Każda sypialnia ma dodatkową część sypialną na poddaszu. Dodatkową sypialnię z łóżkiem podwójnym na niższym parterze można również wynająć dla większej liczby gości. Salon z wysokim sufitem z kominkiem i dębowymi podłogami, jadalnią i kuchnią na otwartym planie. Włoska firma zainstalowała nowy ultranowoczesny kominek centralnego ogrzewania w głównym salonie. Ma również przestronne werandy, basen o wymiarach 12 x 5 m (, który można cieszyć zarówno w dzień, jak iw nocy ), miejsce do grillowania, drzewa owocowe, dojrzały gaj oliwny, duże utwardzone obszary wokół willi. Nieruchomość zbudowana jest według wysokich standardów i wychodzi na małą wioskę rybacką Katigiorgis, Morze Egejskie i wyspę Skiathos. Ustaw na 10.000m ² dojrzały gaj oliwny ( niektóre drzewa mają od 85 do 100 lat ) i są otoczone większą ilością gajów oliwnych i sosen, willa jest zorientowana na północny wschód i oferuje piękne, nieprzerwane widoki na całą wyspę Skiathos i Morze Egejskie. Willa posiada licencję EOT i jest wynajmowana za 450 euro dziennie.