Szeregowiec 2 pokoi 104 m² Municipality of Sithonia, Grecja

Grecja, Municipality of Sithonia, Sithonia Municipal Unit
$236,142
$2,271/m²
;
In CRM: 65821
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    104 m²

Opis

Na sprzedaż w Atenach maizonette o powierzchni 104 metrów kwadratowych. Maisonette ma 2 poziomy. 4 piętro składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Piętro piąte składa się z jednej sypialni, jednej WC. Widok góry otwiera się od okien. Są: kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek ma windę. Więc... Apartament z dachem Studio w Agios Sostis - Doskonała możliwość inwestycji Położony w spokojnej i rozwijającej się okolicy Agios Sostis w Atenach, ten jasny apartament narożny oferuje łączną powierzchnię 104 m2, rozłożone na 4 i 5 piętrze. Właściwość składa się z: Apartament główny (82.53 m2, 4 piętro) z przestronnymi salonami, jedną sypialnią, łazienką i WC Studio dachowe (21,90 m2, piąte piętro) obecnie używane jako sypialnia Układ pozwala na podział na dwie niezależne jednostki, co czyni go idealnym dla inwestycji lub użytku profesjonalnego. Cechy obejmują: Kominek Klimatyzacja Autonomiczne ogrzewanie gazem ziemnym Aluminiowe ramy okienne Podłoga drewniana i płytka Drzwi bezpieczeństwa Jego narożna pozycja zapewnia obfite naturalne światło i widoki na góry, a lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do: Supermarkety Transport publiczny Szkoły Nea Smyrni Grove Park Odległość: 3.4 km od morza 30 km od lotniska Zbudowany w 1973 roku i odnowiony w 1990 roku, nieruchomość posiada kompletną tożsamość elektroniczną i będzie dostępna od 1 stycznia 2026 roku.