Szeregowiec 4 pokoi 220 m² Limenas Markopoulou, Grecja

Limenas Markopoulou, Grecja, Municipality of Markopoulo Mesogaias
$850,110
$3,864/m²
;
In CRM: 65215
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Na sprzedaż maizonette 220 metrów kwadratowych w Attica. Maisonette ma 2 poziomy. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej jadalni, jednej toalety. 2 piętro składa się z 3 sypialni, salonu, 2 WC prysznic. Z okien otwiera się wspaniały widok na morze. Są: kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking. Więc... Luksusowe 220 m2 Maisonette z widokiem na morze - Porto Rafti Wyjątkowa 220 m ² maisonette jest oferowana na sprzedaż, ustawiona na 500 m ² powierzchni, w doskonałej lokalizacji nad morzem w Porto Rafti, zaledwie 0.02 km od plaży. Obiekt cieszy się przepięknym widokiem na morze i został w pełni odnowiony w 2021 roku, łącząc nowoczesny komfort z wysokiej jakości standardów życia. Rezydencja obejmuje pierwsze i drugie piętro, z 4 sypialniami i 3 łazienkami. Pierwotnie zbudowany w 1989 roku, posiada ocenę klasy energetycznej B. Układ 1 piętro 1 Sypialnia 1 Łazienka z prysznicem W pełni wyposażona kuchnia Open-plan salon i jadalnia 2. piętro 3 sypialnie 2 łazienki z prysznicami Przestronny salon z kominkiem i widokiem na morze Cechy i udogodnienia Autonomiczne podgrzewanie oleju Klimatyzacja Kominek Drzwi bezpieczeństwa System alarmowy Magazyn Otwarty parking Urządzenia elektryczne włączone Lokalizacja Odległość do plaży: 0.02 km Odległość od międzynarodowego lotniska w Atenach: 23 km Idealna nieruchomość do stałego zamieszkania, domu wakacyjnego lub inwestycji, znajduje się w jednym z najbardziej wysuniętych po wybrzeżu obszarów Attica. Cena: 720,000 EUR