Mieszkanie 3 pokoi 144 m² Municipality of Thessaloniki, Grecja

Grecja, Municipality of Thessaloniki, Thessaloniki Municipal Unit
$2,09M
$14,515/m²
;
In CRM: 54204
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.10.2025

• Adres
    Spartis, 35

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $14,515/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    144 m²

Opis

Na sprzedaż: mieszkanie (A-A2) o powierzchni 144 m² na 6. piętrze nowoczesnego budynku, wyróżniające się wyjątkową jakością wykonania i pełnym wyposażeniem.
Mieszkanie harmonijnie łączy funkcjonalność, estetykę i energooszczędność.

Składa się z 3 przestronnych sypialni, komfortowego salonu i nowoczesnej kuchni otwartej, zaprojektowanych z myślą o maksymalnym wykorzystaniu naturalnego światła i przestrzeni.
Dodatkowo znajdują się dwie łazienki, osobna toaleta, pomieszczenie gospodarcze oraz miejsce parkingowe — spełniające potrzeby rodzin lub profesjonalistów poszukujących komfortowego i wysokiej jakości mieszkania.