Szeregowiec 4 pokoi 206 m² Kynopiastes, Grecja

Kynopiastes, Grecja, Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands
$192,952
$937/m²
;
In CRM: 168440
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.09.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Wyspy Jońskie
  • Miasto
    Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands
  • Wioska
    Kynopiastes

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    206 m²

Opis

Na sprzeda? miejski plac 206 m2 na wyspie Korfu. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Pierwsze piętro składa się z salonu, jednej kuchni, jednej łazienki.
Drugie piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki.
Trzecie piętro składa się z jednej sypialni, jednej łazienki, jednej spiżarni.

Z okien znajduje się widok na góry, las. Obiekt ma kominek.

Obiekt znajduje się w okolicy Kinopiastes.