Szeregowiec 3 pokoi 270 m² Municipality of Saronikos, Grecja

Grecja, Municipality of Saronikos, Kalyvia Thorikou Municipal Unit
$717,231
$2,656/m²
;
In CRM: 167059
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²

Opis

Townhouse na sprzedaż o powierzchni 270 metrów kwadratowych w Attica. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Parter składa się z jednej sypialni, salonu, jednej łazienki.
Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, 2 łazienki, jednej garderoby.

Z okien widać morze, góry, miasto. Obiekt posiada kominek, miejsce do grillowania, ogrzewanie. W budynku jest winda. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż. Właściciele mają wspólny basen na terytorium.

Instrument bankowy 9.B.2
Maisonette znajduje się w okolicy Lagonisi.