Willa 6 pokojów 236 m² Municipality of Nea Propontida, Grecja

Grecja, Municipality of Nea Propontida
$257,939
$1,093/m²
;
In CRM: 166358
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    236 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 585 m²

Opis

Na sprzeda? 3-pi? trowy domek 236 m kw. na Kassandra Peninsula, region Halkidiki. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego pokoju prysznicowego.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki.
Trzecie piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki.

Okna oferują widok na morze. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.