Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands, Grecja

Grecja, Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands, Korfu
$404,495
$6,856/m²
;
In CRM: 166348
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Wyspy Jońskie
  • Miasto
    Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands
  • Adres
    Themistokleous

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,856/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzedaż 59 metrów kwadratowych na wyspie Korfu. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic.
Obiekt ma klimatyzację. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.

Na sprzeda? mieszkanie o powierzchni 59 m2 w samym sercu historycznego centrum stolicy Korfu. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialnie, 1 łazienka z prysznicem, a także mały podwórze.
Apartament znajduje się zaledwie kilka metrów od Placu Spianada ze słynnym Listonem, Kościół St. Spyridon, muzea, dwie weneckie twierdze wyspy, Pałac St. Michael i George, za którym jest najbardziej malownicza plaża miasta Faliraki.