Willa 4 pokoi 163 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$211,041
$1,295/m²
;
In CRM: 166000
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

• Adres
    Ionias, 104
  • Metro
    Aghios Nikolaos (~ 100 m)
  • Metro
    Attiki (~ 900 m)
  • Metro
    Kato Patissia (~ 600 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    163 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    116 m²

Opis

Na sprzeda? 3-pi? trowy domek o powierzchni 163 m kw. w Atenach. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jedną łazienką.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki.
Trzecie piętro składa się z 2 sypialni, jednej spiżarni.

Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacji, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.

Domek znajduje się w okolicy Agios Nikolaos