Willa 5 pokojów 740 m² Municipality of Pylaia Chortiatis, Grecja

Grecja, Municipality of Pylaia Chortiatis, Pylaia Municipal Unit
$4,66M
$6,299/m²
;
In CRM: 165385
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    740 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 600 m²

Opis

Do sprzedania 3-pi? trowa willa 740 m2 w Salonikach. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem, jednej siłowni. Drugie piętro składa się z salonu z kuchnią, jeden prysznic. Trzecie piętro składa się z 3 sypialni, salonu, 2 łazienki, jednego biura, jednej garderoby. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto, las. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje parking, ogród, garaż. Na tym terytorium jest prywatny basen.