Dom wolnostojący 4 pokoi 497 m² Region Attyka, Grecja

Grecja
$1,12M
$2,257/m²
;
In CRM: 62318
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    497 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    497 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    375 m²

Opis

Na sprzedaż Trzypiętrowy dom 497 metrów kwadratowych w Atenach. Półpiwnica składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Parter składa się z salonu z kuchnią, jedną kuchnią i WC. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, 2 WC pod prysznicem. Z okien otwiera się wspaniały widok na górę. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie, grill. Budynek ma windę. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Maisonette znajduje się w obszarze Kifisia W pełni wyposażone w urządzenia elektryczne Oba pokoje posiadają wewnętrzne schody do dostępu do oddzielnego strychu