Dom 2 pokoi 85 m² Kassandra Municipality, Grecja

Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$196,483
$2,312/m²
;
Data aktualizacji: 10.03.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Opis

Ta maisonetta znajduje się pomiędzy wioskami Pefkohori i Paliouri w okolicy słynnej plaży Hrusso (Xenia), 400 metrów od ładnej piaszczystej plaży oznaczonej Błękitną Flagą. Wokół kompleksu znajduje się obszar o powierzchni 2700 metrów kwadratowych z basenem i parkingiem. Kompleks otoczony jest lasem. Maisonetta znajduje się na 1. piętrze mansardowym i składa się z sypialni 2, salonu z kominkiem i kuchni, łazienek 2 i balkonu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w aplikacje elektryczne. Klimatyzacja, drzwi antywłamaniowe.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit