Mieszkanie 2 pokoi 59 m² Kuopio sub region, Finlandia

Finlandia, Kuopio sub region, Kuopio
$155,002
$2,650/m²
;
In CRM: 670124
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

• Adres
    Sammakkolammentie, 3 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,650/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Odnowiony apartament na 6 piętrze. Przestronny i funkcjonalny układ. Kącik apartament z pięknym widokiem na Żaba Pond na zewnątrz od kuchni. Kuchnia jest praktyczna i może wygodnie pomieścić większy stół jadalny. Sypialnia ma dużo miejsca na przechowywanie dzięki szafkom. Nieuchronnie elegancka łazienka i prywatna sauna, gdzie można zrelaksować się pod koniec dnia. Ten dom jest blisko do usług i połączeń autobusowych, a także centralnej lokalizacji dla wędrowców i miłośników sportu przez cały rok. Wielkie obszary sportowe Puijo w odległości spaceru. W okolicy stawu żaba znajduje się plaża pływająca, siłownia letnia i możliwość wędkowania. Wszechstronny plac zabaw dla dzieci i bardzo własny park dla włochatych łap do spotkania i zabawy razem. Firma budowlana przeszła tzw. tradycyjną metodę renowacji LVIS, którą ukończono w 2024 r. Pod każdym względem, dobrze utrzymane i dobrze utrzymane przedsiębiorstwo domu. Ten dom jest idealnym połączeniem lokalizacji, jasności i przyszłego potencjału. Nie pozwól swoim marzeniom czekać! Skontaktuj się z nami teraz i zorganizować prezentację - zakochuj się w swoim nowym domu! Czeka cię przeprowadzka do domu!